Zarządzanie i administracja nieruchomościami własnymi

Centrum Biurowe ALSTAR jest zarządcą swoich obiektów, zarządzanie obejmuje:

Planowanie:
Plany rozwoju skonstruowano tak aby stworzyć możliwie dogodne warunki pracy, dlatego Najemcy powierzchni przeznaczonych pod usługi dobierania są tak aby teren Centrum Biurowego był komfortowy dla jego użytkowników: funkcjonuje już tutaj Fitness Club w najbliższych planach otwarcie kawiarni, nieco później powstanie kiosk, pralnia, bar i bankomat.
Rozwój terenu jest planowany również w nawiązaniu do uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania terenu Kobierzyn-Zalesie. Rozbudowa terenu uwzględnia zapewnienie miejsc parkingowych w skali: jedno miejsce na każdych dwóch pracowników zatrudnionych na terenie Centrum.

Prowadzenie inwestycji:
Wszystkie projekty architektoniczne wykonywało dla Centrum Biurowego Alstar Biuro Architektów Wojdacki & Skoczek. Sami nadzorujemy prowadzone prace budowlane.
Obecnie wszelkie wnioski o wydanie Warunków Zabudowy oraz projekty nowych biurowców i garaży wykonuje architekt Igor Wojdacki.

Utrzymanie bieżące:
- Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku - w tym odśnieżanie dróg i parkingów,
- Utrzymanie sprawności technicznej: części wspólnych budynku, parkingów, dróg, w tym wykonywanie okresowych przeglądów technicznych.
- Utrzymanie terenów zielonych
Na zlecenie usługi konserwacji i utrzymania czystości możemy świadczyć na rzecz najemców - na wynajmowanych przez nich powierzchniach.

 

ALSTAR
ul. Zawiła 61
30-390 KRAKÓW
tel. +48122620191

 

Biura Kraków, wynajem - Centrum Biurowe Alstar